fbpx Zaproszenie na warsztaty prowadzone przez ekspertów z Uniwersytetu w Aarhus | Jakość Kształcenia

Zaproszenie na warsztaty prowadzone przez ekspertów z Uniwersytetu w Aarhus

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich na warsztaty, które poprowadzą specjaliści z zakresu nowoczesnej dydaktyki akademickiej z Uniwersytetu w Aarhus (Dania) - Jens Laurs Kærsgaard i Rune Thostrup. Na warsztatach omówione zostanie tworzenie tabel do oceniania osiągnięć studentów (tzw. rubrics) oraz udzielanie informacji zwrotnej (tzw. peer feedback). Liczba miejsc jest ograniczona - o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zabranie własnych komputerów.

• Czas i miejsce warsztatów: 10.03.2020 (wtorek) w godz. 14.00-16.00 na Wydziale Biologii, sala C105
• Zgłoszenia i ewentualne pytania prosimy wysyłać na adres: adrianna.kilikowska@biol.ug.edu.pl

wtorek, 3 marca 2020 roku, 10:59