fbpx Nabór wniosków o dofinansowanie z FID 2022/2023 | Jakość Kształcenia

Nabór wniosków o dofinansowanie z FID 2022/2023

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nauczyciele akademiccy, zatrudnieni w Uniwersytecie Gdańskim i doktoranci mogą ubiegać się o środki finansowe na realizację projektów w ramach Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych. Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie FID, który stanowi załącznik do Zarządzenia nr 22/R/21 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 12 lutego 2021 roku

Od roku akademickiego 2021/2022 nowością jest możliwość ubiegania się o dofinansowanie z wyodrębnionej puli środków, przeznaczonej na realizację projektów zamawianych, które powinny odpowiadać na potrzeby w zakresie dydaktyki. Zgodnie z decyzją Uczelnianego Zespołu ds. Zapewniania Jakości Kształcenia w tym roku projekty zamawiane mają dotyczyć:

1. organizacji kształcenia uchodźców z Ukrainy (studentów i kandydatów na studia) w zakresie języka polskiego przygotowującego do studiowania w Uniwersytecie Gdańskim;
  2. organizacja kursów podnoszących kwalifikacje dydaktyczne pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Odręcznie podpisane dokumenty (wniosek wraz z kosztorysem i opinią o przydatności inicjatywy) prosimy przekazać do Biura Jakości Kształcenia (pokój 117 w budynku Biblioteki Ekonomicznej, Sopot, ul. Armii Krajowej 110) w terminie do 31 maja 2022 roku.

Przed przygotowaniem wniosku uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
UWAGA! Dokumenty, które nie spełnią wymogów formalnych (nieaktualny wzór wniosku, brak załączników itp.) nie zostaną przyjęte.

środa, 30 marca 2022 roku, 13:16