fbpx wydarzenia | Jakość Kształcenia

wydarzenia

AKTUALIZACJA: Informujemy, że ze względu na wyjątkowe okoliczności, spowodowane epidemią koronawirusa,
zajęcia zostały tymczasowo zawieszone.

***

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich na warsztaty, które poprowadzą specjaliści z zakresu nowoczesnej dydaktyki akademickiej z Uniwersytetu w Aarhus (Dania) - Jens Laurs Kærsgaard i Rune Thostrup. Na warsztatach omówione zostanie tworzenie tabel do oceniania osiągnięć studentów (tzw. rubrics) oraz udzielanie informacji zwrotnej (tzw. peer feedback). Liczba miejsc jest ograniczona - o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zabranie własnych komputerów.

Informujemy, że Biuro Jakości Kształcenia prowadzi aktualnie nabór na dwa szkolenia, organizowane w ramach „PROgram Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (ProUG)” realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER):

Informujemy, że ze względów organizacyjnych Forum Współpracy Akademickiej nie odbędzie się.

Baner Forum Współpracy Akademickiej 2018

Prezentacja na FWA 2016

15 grudnia 2016 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się Forum Współpracy Akademickiej.

Subskrybuj RSS - wydarzenia